![](https://aoxanthi.gr/wp-content/uploads/2023/08/IMG-707094508881dcc2f2fea0f0270b8c80-V-1-1024x1024.jpg)
O Aθλητικός Όμιλος Ξάνθης ανακοινώνει την έναρξη συνεργασίας με το διαδικτυακό κανάλι LEGA TV για την ζωντανή κάλυψη των εντός έδρας αγώνων της ομάδας μας ενόψει της αγωνιστικής περιόδου 2023-2024.
Παράλληλα ενημερώνουμε το φίλαθλο κοινό του ΑΟΞ πώς μέσα από το AOX TV στον αγαπημένο μας ιστότοπο θα ανεβαίνουν μαγνητοσκοπημένα στιγμιότυπα όπως και παραλειπόμενα-παρακάμερα των αναμετρήσεων.
Ευχόμαστε στον κ. Γεώργιο Σκουταρίδη του LEGA TV καλή ποδοσφαιρική χρονιά.